KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771313

nr 1277 1313

Lassen, modell. Signerad. Olja på pannå, 51x52 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 30 september 2019
kl 18:14:50